DIVOKÉ…..ŽENY

Stretli ste niekedy ženu, ktorá nebola stelesnením tej dokonalej predpísanej krásy, ale pohľad na ňu hneď upútal ?

Nemala tvár dokonalej modelky, ale vyžarovala niečo, čomu sa jednoducho nedalo odolať. Bolo to niečo, čo ani dnes neviete opísať, ale tá žena prosto zanechala dojem a príjemný pocit. Nezaujímal ťa vek, stav, výška, farba vlasov a očí …videl si len niečo, čo neskutočne priťahuje a je neodolateľné. Žena, s ktorou môžeš hovoriť o čomkoľvek a kedykoľvek. Rozhovor s ňou plynie ako rieka a nemá konca…pretože ona má ten dar byť na blízku a byť tou najlepšou poslucháčkou, matkou, dôverníčkou a sexuálnou múzou.

Áno žijú medzi nami. Sú to ženy, bohyne, ktoré sú obdarené erotickou žiarou a sú stelesnením telesno-duševného erotického prežívania, ktoré dokáže vyniesť vysoko do oblakov.

Sú to divoké lovkyne, ktoré, ak sa zamerajú na svoj cieľ, dostanú ho.

Často nemajú morálne zásady, pretože ich názor na sex, lásku a milovanie je nekonvenčný a vymyká sa všetkým zásadám.

Láska je slobodná a nemá zábrany. Jednoducho tu je a kde sa objaví, treba ju žiť a prežiť.

Existuje pre nich len cieľ, len chuť a túžba po sexuálnom splynutí, ktorým však nie je suchý sex. Je to  túžba po pocite, ktorý dokážu zažiť na svojom tele a rovnako ho odovzdať aj svojmu objektu. Na zážitok tohto typu sa tak ľahko nezabúda. Pretože je nie len telesný, ale hlavne duševný. Pôsobí ako liek, liek na myseľ plnú odpadu, je to relax pre každý kúsok tela.

Spoznala som tieto ženy aj v knihe Valkýry od Paula Coelha. Boli to krásne, ale nebezpečne divoké ženy, ktoré jazdili na okrídlených koňoch v  Mohavskej púšti a slúžili svojmu bohu Odinovi. Boli ozbrojené šípmi, oštepmi a podľa Odinovych pokynov strážili alebo nechali bojovníkov padnúť. V časoch mieru obsluhujú a rozptyľujú padlých bojovníkov vo Valhalle.

Tie ženy vedia, že stredom ich bytia a centrom ich energie je ich ženská časť tela a najväčší príliv energie prichádza práve cez splynutie s druhým človekom alebo cez prežitie lásky ako takej.

Sú ako horiace fakle a keď nemajú vietor, ktorý ich rozdúchava, postupne zhasnú. Vietor potrebujú k svojmu životu.  Potrebujú liečiť sklamané duše a opäť im navracať energiu. Často sú v pozícií katalyzátora vo vzťahu. Vstúpia, vyčistia a ukážu druhému ako vyzerá láska, erotika, sloboda, vzrušenie a často práve týmto rozbijú všetko doposiaľ nefunkčné.

Vedia, že táto eufória sa nezaobíde bez následkov a vedia, že potrebujú čas na zotavenie. Sú múzami pre básnikov, umelcov, spevákov a tých, ktorí vidia za hranice fyzického tela.

Sú nespútané a nikdy nikomu nepatria. Žiadne manželstvo, žiaden vzťah nevlastní ich slobodnú dušu, ich sny a predstavy. V tom spočíva ich sloboda v neslobodnom svete.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.